Trip jako Brno

Na tenhle čtyřhodinový trip centrem Brna jen tak nezapomenete. Čtyři bary. Drinky. Degustační pokrmy. Pohlcující příběh vyprávěný průvodcem jen pro Vaši skupinu. Zážitek na pouhém kilometru pěší trasy. Skvělý dárek pro všechny, kteří ocení cestu večerem a nocí trochu jinak.

Číst dál
Koupit za 3 300 Kč
Background

Tématem večera je brněnská gastronomie v proměnách času. Kteří slavní umělci se scházeli v brněnských prvorepublikových kavárnách? Jaká dýška dávali západní Němci barmanům v socialistickém Interhotelu? Kde se vzaly devadesátkové Hraběnčiny měsíčky? A co frčí za barem dnes?

Příběh Vás postupně zavede do Baru, který neexistuje (první republika), 4pokojů (socialismus), Slasti (90. léta) a Super Panda Circusu (současnost). Na cestu domů dostanete dáreček od Whiskey Baru, který neexistuje (budoucnost).

Trip jako Brno 2

Ochutnáte čtyři degustační porce dobových pokrmů, čtyři degustační porce dobových koktejlů a čtyři plnohodnotné porce twistovaných drinků (naše současné interpretace těch dobových). Nic z toho na běžném menu, ale nenajdete, všechno je navařeno a namícháno jen pro vás a jen pro tento večer.

Trip jako Brno 3

Pro dokonalý prožitek pořádáme Trip jak Brno ve skupince maximálně šesti osob. Vyberte si některý z vypsaných termínů a začněte se těšit! Pokud máte zájem o soukromý trip jen pro Vaši partu, ozvěte se nám na michael@lidizbaru.cz.

** Večer si naplno užijete, pokud Vám nevadí konzumace alkoholu a masa. Příběh vyprávíme v českém jazyce.**

Trip jako Brno 4
Koupit za 3 300 Kč