Background

Trip jak Brno

Na tenhle čtyřhodinový trip centrem Brna jen tak nezapomenete. Čtyři bary. Drinky. Degustační pokrmy. Pohlcující příběh vyprávěný průvodcem jen pro Vaši skupinu. Zážitek na pouhém kilometru pěší trasy. Skvělý dárek pro všechny, kteří ocení cestu večerem a nocí trochu jinak.

Zasíláme dárkový poukaz pro 1 osobu, se kterým si později rezervujete vybraný termín.

Další informace

2 500 Kč
Tento produkt lze doručit pouze za pomoci následujících dopravců:
  • Zásilkovna
  • Nejvýhodnější doručení na místo určení
  • Doprava po Brně naším kurýrem - zdarma
  • Osobní odběr v Brně ve 4pokojích - zdarma
  • Kurýr celá ČR - 159,- Kč
Předchozí produkt Nadcházející produkt

Tématem večera je brněnská gastronomie v proměnách času. Kteří slavní umělci se scházeli v brněnských prvorepublikových kavárnách? Jaká dýška dávali západní Němci barmanům v socialistickém Interhotelu? Kde se vzaly devadesátkové Hraběnčiny měsíčky? A co frčí za barem dnes?

Příběh Vás postupně zavede do Baru, který neexistuje (první republika), 4pokojů (socialismus), Slasti (90. léta) a Super Panda Circusu (současnost). Na cestu domů dostanete dáreček od Whiskey Baru, který neexistuje (budoucnost).

Ochutnáte čtyři degustační porce dobových pokrmů, čtyři degustační porce dobových koktejlů a čtyři plnohodnotné porce twistovaných drinků (naše současné interpretace těch dobových). Nic z toho na běžném menu, ale nenajdete, všechno je navařeno a namícháno jen pro vás a jen pro tento večer.

Pro dokonalý prožitek pořádáme Trip jak Brno ve skupince maximálně šesti osob. Načtěte QR kód z dárkového poukazu, vyberte si některý z vypsaných termínů (aktuálně 13. 9. 2022, 27. 9. 2022) a začněte se těšit!

Pokud máte zájem o soukromý trip jen pro Vaši partu, ozvěte se nám na michael@lidizbaru.cz.

** Večer si naplno užijete, pokud Vám nevadí konzumace alkoholu a masa. Příběh vyprávíme v českém jazyce.**