Background

Trip jak Brno

Na tenhle čtyřhodinový trip centrem Brna jen tak nezapomenete. Čtyři bary. Drinky. Degustační pokrmy. Pohlcující příběh vyprávěný průvodcem jen pro Vaši skupinu. Zážitek na pouhém kilometru pěší trasy. Skvělý dárek pro všechny, kteří ocení cestu večerem a nocí trochu jinak.

Zasíláme dárkový poukaz pro 1 osobu, se kterým si později rezervujete vybraný termín.

Další informace

3 300 Kč
Tento produkt lze doručit pouze za pomoci následujících dopravců:
  • Zásilkovna
  • Nejvýhodnější doručení na místo určení
  • Kurýr celá ČR
Předchozí produkt Nadcházející produkt

Tématem večera je brněnská gastronomie v proměnách času. Kteří slavní umělci se scházeli v brněnských prvorepublikových kavárnách? Jaká dýška dávali západní Němci barmanům v socialistickém Interhotelu? Kde se vzaly devadesátkové Hraběnčiny měsíčky? A co frčí za barem dnes?
 
Příběh Vás postupně zavede do Baru, který neexistuje (první republika), 4pokojů (socialismus), Slasti (90. léta) a Super Panda Circusu (současnost).

Ochutnáte čtyři degustační porce dobových pokrmů, čtyři degustační porce dobových koktejlů a čtyři plnohodnotné porce twistovaných drinků (naše současné interpretace těch dobových). Nic z toho na běžném menu ale nenajdete, všechno je navařeno a namícháno jen pro vás a jen pro tento večer.

Pro dokonalý prožitek pořádáme Trip jak Brno ve skupince maximálně šesti osob. Načtěte QR kód z dárkového poukazu, vyberte si některý z vypsaných termínů a začněte se těšit!
 
Standardním dnem konání je pondělí, po předchozí domluvě i úterý, středa nebo čtvrtek, pokud to bude možné. Platnost poukazu je jeden rok. Jestliže máte zájem o soukromý trip jen pro Vaši partu, ozvěte se nám na michael@lidizbaru.cz.
 
** Večer si naplno užijete, pokud Vám nevadí konzumace alkoholu a masa. Příběh vyprávíme v českém jazyce. Pro uskutečnění Tripu v daném termínu je potřeba minimálně dvou účastníků. O splnění dané podmínky Vás budeme informovat nejpozději 14 dnů před termínem.**