Adult soda

Jdeš ven. Jdeš se bavit. Co budeš pít? Budeš pít! Proč ne? Dítě? Řídíš? Ale co budeš pít, když nebudeš pít?

Všichni to známe, pořád stejná písnička. Kdo nepije

  1. trhá partu,
  2. může si vybrat mezi přeslazenou limčou nebo vodou,
  3. má co vysvětlovat. 

Co s tím?

Namíchat dobrý aperitivní koktejl bez alkoholu a hromady cukru je docela oříšek. Vím to, jsem barman ve výslužbě. 

Ale věřím, že to jde i jinak. Že je ok bavit se bez alkoholu, že i nealko může být důstojný a že i milovníci sušších aperitivních koktejlů mají mít nealko alternativu. 

Adult sodu. Nápoj, který si za cíl neklade nic menšího, než změnit přístup lidí k pití alkoholu.

 

Číst dál
Donio kampaň

Manhattan a Negroni dry

Aktuálně máme připravené dvě nealkoholické příchutě – Manhattan a Negroni dry, takže jste-li milovníkem těchto aperitivních koktejlových klasik, jásejte.

Máme v plánu dostat ji k vám co nejblíže. Zacíleno máme nejen na  gastro, tedy bary, restaurace, bistra, kavárny...ale třeba i na wellness centra, hotely, cukrárny a pod. Prodávat ji chceme ale i napřímo k vám domů a kanceláří, ať máte na oslavy, svatby, večírky, ale třeba i jen poklidné večery, nebo obchodní schůzky.

DSC09196

Proč je Adult soda boží?

Vůněmi i chutěmi jsme se snažili co nejvíce přiblížit jejich alkoholickým předlohám – bez alkoholu, zato s výhradně přírodními extrakty a aromaty. 

Cukru jenom nezbytné minimum – pouze tolik, aby koktejly měly dostatečné chuťové ,,tělo’’. To v kombinaci s absencí alkoholu vykouzlí mnohem menší obsah kalorií. U Negroni dry 2,6× a v případě Manhattanu je to dokonce 2,9× méně, než u alkoholických předloh.

A samozřejmě servis – důstojný koktejl popíjíme pořádně vychlazený a ze skleničky na nožce. Jednoduché a rychlé, ať už si Adult sodu dáte v baru, na firemním večírku, svatbě, nebo doma v obýváku.

DSC09293

Chcete být mezi prvními, kteří nealko koktejly nové generace ochutnají?

Podpořte nás v odměnovém crowdfundingu na DONIO a získejte tak své první lahvičky.

Donio kampaň