Background

Napsali o nás

Kde všude se o nás psalo?

New York Times, Forbes, Česká televize nebo Brněnská drbna – čas od času se nějakým online i offline médiem mihneme. Tady jsme vám nachystali výběr toho nej.

CzechCrunch: Hotel, kde se nespí. Prozkoumáte sami sebe a zažijete nejlepší rande života

CzechCrunch: Hotel, kde se nespí. Prozkoumáte sami sebe a zažijete nejlepší rande života

21. 6. 2022

Hoteliér a psycholog v jedné osobě? To nemže být nikdo jiný než Adam Vodička, spoluzakladatel baru Super Panda Circus a hotelu Anybody. A právě o hotelu a Adamově pohledu na jeho provoz je tahle obsáhlá storka.
Česká televize: Je libo varenyky a šarlotku? O restauraci s ukrajinskou kuchyní ve Vranově je zájem

Česká televize: Je libo varenyky a šarlotku? O restauraci s ukrajinskou kuchyní ve Vranově je zájem

11. 6. 2022

Ve vranovském Grandhotelu Sluchátko našlo dočasný azyl sedm desítek Ukrajinců. Když ženy začaly spontánně v kolektivu vařit ukrajinské speciality, bylo brzy rozhodnuto – otevře se ukrajinská restaurace! Jmenuje se Buď Laska (v překladu „prosím“) a češtinu v ní téměř nezaslechnete. Což nevadí, protože součástí menu je i malý slovníček.

AtBars.com: Soutěž Nová éra v Baru, který neexistuje

AtBars.com: Soutěž Nová éra v Baru, který neexistuje

14. 5. 2022

V Baru, který neexistuje uspořádali soutěž pro nováčky barmanského poměřování sil. Účastníci přijeli ze všech koutů republiky od Českého Krumlova po Dolní Moravu, zvítězil barman ze Zlína. Doprovodný program obstaraly masterclass a ochutnávky.

CzechCrunch: Zažili jsme víření pěticí legendárních brněnských barů

CzechCrunch: Zažili jsme víření pěticí legendárních brněnských barů

19. 1. 2022

Projít všech pět podniků Lidí z Baru za jediný večer? To musí být jízda. A přesně o ni v téhle zážitkové reportáži šlo. Ke cti dvojici novinářek z CzechCrunche slouží, že ji zvládly s přehledem, a navíc o ní byly schopné poutavě referovat svým čtenářům.

Nepijubrecky.cz: V zavřeném baru vymysleli Báječňák. Prodávají ho hektolitry

Nepijubrecky.cz: V zavřeném baru vymysleli Báječňák. Prodávají ho hektolitry

19. 12. 2021

Vaječňák je vánoční klasika. To by ale nebyli borci z Pandy, aby nepřišli s nějakou jeho funky verzí. Báječňák existuje ve 4 verzích, a sice zlaté, černé, červené a zelené. Všechny obsahují smetanu, vajíčko a vanilku, jinak je ale složení různorodé – rum, whisky, tequila, povidla z lesního ovoce, matcha nebo sépiové barvivo slibují originální pochutnání.
CzechCrunch: Přežili jsme, a ještě jsme si koupili hotel, říká Jan Vlachynský

CzechCrunch: Přežili jsme, a ještě jsme si koupili hotel, říká Jan Vlachynský

7. 12. 2021

Lidi z Baru rozhodně nejsou neomylní, zvlášť když začínají s něčím novým – jako třeba občerstvením na koupališti. S pandemií se ale díky kreativitě vypořádávají statečně. Pracují třeba na konceptu originální únikové hry, kterou ve vranovském Grandhotelu Sluchátko odstartují na jaře roku 2022.