Background

Napsali o nás

Kde všude se o nás psalo?

New York Times, Forbes, Česká televize nebo Brněnská drbna – čas od času se nějakým online i offline médiem mihneme. Tady jsme vám nachystali výběr toho nej.

Nepijubrecky.cz: V zavřeném baru vymysleli Báječňák. Prodávají ho hektolitry

Nepijubrecky.cz: V zavřeném baru vymysleli Báječňák. Prodávají ho hektolitry

19. 12. 2021

Vaječňák je vánoční klasika. To by ale nebyli borci z Pandy, aby nepřišli s nějakou jeho funky verzí. Báječňák existuje ve 4 verzích, a sice zlaté, černé, červené a zelené. Všechny obsahují smetanu, vajíčko a vanilku, jinak je ale složení různorodé – rum, whisky, tequila, povidla z lesního ovoce, matcha nebo sépiové barvivo slibují originální pochutnání.
CzechCrunch: Přežili jsme, a ještě jsme si koupili hotel, říká Jan Vlachynský

CzechCrunch: Přežili jsme, a ještě jsme si koupili hotel, říká Jan Vlachynský

7. 12. 2021

Lidi z Baru rozhodně nejsou neomylní, zvlášť když začínají s něčím novým – jako třeba občerstvením na koupališti. S pandemií se ale díky kreativitě vypořádávají statečně. Pracují třeba na konceptu originální únikové hry, kterou ve vranovském Grandhotelu Sluchátko odstartují na jaře roku 2022.

DVTV: Z Turbomoštu Cryptomošt? Máme čuch na trendy

DVTV: Z Turbomoštu Cryptomošt? Máme čuch na trendy

2. 12. 2021

Po překotném zákazu vánočních trhů se Turbomošt vydal hledat spásu do světa kryptoměn. Vzniklo tak 5.555 kusů NFT tokenu Cryptomošt, které jsou k dostání na největší NFT burze světa. Jen Honza Vlachynský musel mezitím spoustu lidí přesvědčit, že to celé není úplná blbost…

Novinky.cz: Zařízli nás, zní od brněnského Turbomoštu

Novinky.cz: Zařízli nás, zní od brněnského Turbomoštu

27. 11. 2021

Vládní zrušení vánočních trhů pouhý den před jejich započetím, kdy už bylo vše kompletně nachystané, byla pro Lidi z Baru pořádná rána. O práci na stáncích Turbomoštu přišla víc než stovka brigádníků, finanční ztráty se počítaly v milionech.

Novinky.cz: Gastroapokalypsa se nekoná, říká šéf oceňovaného baru

Novinky.cz: Gastroapokalypsa se nekoná, říká šéf oceňovaného baru

3. 11. 2021

Mediální prostor den po vyhlášení zpřísněných opatření pro pohostinství (povinnost personálu kontrolovat bezinfekčnost příchozích hostů) ovládly katastrofické vize budoucího vývoje oboru gastronomie. V Lidech z Baru však opatření neměla na spokojenost hostů či celkovou návštěvnost žádný vliv.
Nepijubrecky.cz: Pomalovaná zeď i skateboardy. Ve Slasti vystavují tatéři

Nepijubrecky.cz: Pomalovaná zeď i skateboardy. Ve Slasti vystavují tatéři

13. 10. 2021

Když přijde lockdown, mají tatéři utrum. Někteří z nich alespoň vymění lidskou kůži na malířské plátno a pokračují v tvorbě jiným způsobem. A právě díla těchto umělců jsou k vidění ve Slasti, jako prodejní výstava a zároveň dekorace interiéru baru.