Chceš být Testerem z Baru?

O co jde?

Doba je divoká a my také. Máme plnou hlavu nápadu, ale upřímně, někdy nám trochu chybí odstup a to dokáže nadělat docela paseku.

Tak jsme si řekli, že dost bylo zbytečných omylů, je na čase do procesu vývoje nových produktů, projektů a podniků zatáhnout vás! A zjistit, co na to říkáte, ještě před tím, než to naostro vypustíme do světa.

Kdo je tester?

Úplně kdokoliv. Je jedno, jestli jsi muž, žena, dospívající, nebo čtyřicátník, žiješ v Brně nebo v Seloutkách, studuješ, pracuješ ve skladu nebo řídíš úspěšnou firmu o osmi pobočkách, máš rodinu nebo ti vyhovuje komunitní způsob života... Prostě a skutečně kdokoliv.

Jak se stát testerem (snadno a rychle)?

Stačí vyplnit vstupní dotazník, ať víme, s kým máme tu čest, a čekat, až je objeví projekt, jehož ideálním zákazníkem bys mohl být.

Číst dál
Vyplnit vstupní dotazník

Proč bys to měl být ty?

1) Dostaneš řádnou odměnu, kterou můžeš využít podle svých nejtajnějších gastro potřeb a chutí.

2) Jako první vyzkoušíš nejtajnější novinky, které v rámci rodiny Lidi z Baru chystáme.

3) Pomůžeš svému oblíbenému podniku nebo projektu být ještě lepší, než je.

4) Setkáš se hned s několika lidma, které opravdu, ale opravdu zajímá tvůj názor.

Proč bys to měl být ty?

Jak to funguje?

1) První krok je jasnej - stačí vyplnit vstupní dotazník. Zabere to asi 15 minut a pomůže nám to nabízet ti testování produktů podle tvých preferencí a zájmů. Takže je dobrý hned na začátku vsadit na upřímnost.

2) Jakmile se v našich lidobarových hlavách objeví produkt, projekt nebo jiná věc na "p", která by tě mohla doslova nadchnout, ozveme se ti s nabídkou testování.

3) Když tě nalákáme (a my věříme, že ano!), tak se vrhneme na samotné testování. Budeme se tě ptát na spoustu věcí, názory a dojmy. Žádná odpověď není špatná, jde nám o tu nejupřímnější zpětnou vazbu ve vesmíru.

4) Na závěr ti pošleme upřímnou děkovačku a v příloze předem domluvenou odměnu. Bude to kouzelný voucher Dar, který neexistuje na konzumaci v našich barech? Nebo snad poukaz na e-shop Lidí z Baru, kde si splníš nejtajnější sny? Stát se může cokoliv!