Cryptomošt: Fanclub

Cože? Digitální token? Jedničky a nuly? Turbomošt přece patří na náměstí, ne do počítačů!

No, mysleli jsme si to taky. Ale doba nás zase tlačí do online světa, Vánoční trhy máme zrušené, a tak jsme ve vypětí kreativní energie přišli na spásný nápad: musíme dostat Turbomošt do blockchainu! Tak během jednoho víkendu vznikl Cryptomošt, respektive 5555 Cryptomoštů, protože právě tolik jich máme připravených. Každý doplňuje unikátní postavička, a žádný jeden obrázek není stejný jako ten druhý.

Takový NFT obrázek vás, kromě chlubení se před kamarády, opravňuje ke vstupu na jedinečnou párty, kterou zorganizujeme v září 2022 pouze pro držitele Cryptomoštů. Kromě toho máme pro všechny držitele připravenou 15,- Kč slevu na každý Turbomošt nebo jiný drink z Turbomoštího portfolia. V každém případě ale budete vlastnit kus historie.

Číst dál
Koupit za 1 000 Kč

Jak ho získat?

Vyberte si ten svůj

Na stránce Solsea si vyberete svůj Cryptomošt.  Všechny, které tam vidíte, jsou aktuálně dostupné – průběžně budeme přidávat další, dokud nevyrazíme všech 5555. Ty s cenou 0,20 SOL prodáváme přímo my, má-li Cryptomošt cenu vyšší, jedná se o přeprodej a lze jej zakoupit pouze přímo na Solsea.

Zařiďte si crypto wallet

Budete potřebovat cryptopeněženku spolupracující s blockchainem Solana, v němž jsou všechny Cryptomošty uloženy. Doporučujeme Phantom.app – po prozkoumání různých alternativ se zdá uživatelsky nejpřívětivější. Nainstalujete si ji jako rozšíření do Chromu nebo jiného prohlížeče, je to chvilka. Tady budete mít svá NFT po zakoupení uloženy.

Jak ho získat?

Koupit u nás za 1000 Kč

Pokud se nechcete do kryptosvěta příliš nořit, můžete celou objednávku dokončit tady na našich stránkách, napsat nám do poznámky číslo zvoleného Cryptomoštu (abychom ho na tržišti mohli stáhnout z prodeje) a zaplatit v českých korunách.

>> Koupit <<

Abychom vám váš koupený NFT mohli poslat do cryptopeněženky, potřebujeme tzv. public key, napište nám ho prosím do poznámky. Pokud v době nákupu ještě peněženku nemáte, nevadí. Můžete udělat nákup, my váš vybraný Cryptomošt stáhneme z tržiště a počkáme, než si ji nainstalujete. O public key adresu si řekneme později e-mailem.

Koupit u nás za 1000 Kč

Koupit na Solsea za SOL

Cryptomošt můžete koupit samozřejmě i za kryptopeníze přímo na stránkách Solsea.

V tom případě budete potřebovat dostat nějaké SOL do vaší peněženky. Můžete to udělat různými způsoby, ať už dobitím kreditní kartou, či převodem z některé cryptosměnárny, jako je třeba FTX nebo Binance. Poté peněženku spárujete se solsea.io a můžete nakupovat. Pokud nehodláte v kryptosvětě fungovat více, přijde nám to jako zbytečně složité a doporučujeme nákup zde za Kč.

Koupit na Solsea za SOL

A je to!

Cryptomošt NFT je vaše! Bude super, když se přidáte na náš Discord server, ať vám neunikne žádná novinka.

A je to!

Není to šité horkou jehlou?

Je! Cryptomošt dali dohromady týpci, kteří nikdy žádné crypto nevlastnili, natož aby mu rozuměli. Stánkaři, kteří se přes víkend naučili fungovat v úplně jiném světě, než na který byli zvyklí. Andrej Vališ, Adam Vodička a Honza Vlachynský.

A samozřejme grafik Adam Klouda (www.klam.cz), který si vzal do parády všechny ilustrace.

Nevíme jak vám, ale nám to přijde husté.

Není to šité horkou jehlou?

Proč Solana?

Protože je rychlejší, levnější a ekologičtější než známější Ethereum, které s NFTčky přišlo nejdříve. Jakože o hodně rychlejší, levnější a ekologičtější.

Proč blockchain?

Decentralizovaná databáze, která má spoustu různých použití. Třeba nejznámější kryptoměna bitcoin existuje díky blockchainu. Jsou různé blockchainy, my fungujeme na Solaně. 

Proč NFT? 

Protože nás strašně baví představa, že si půlka lidí řekne, že jsme úplní magoři a druhá půlka si to koupí a vrhne se s námi do budování téhle digitální komunity. 

Nejsou ty NFTčka jeden velký bulšit?

Možná jo! Ale zatím máme pocit, že se tu skrývá spoustu potenciálu. A jsme odhodlaní jej objevovat!

Petr Mára má NFTčko za milión, bude tohle jednou stát taky tolik?

Ne, to si fakt nemyslíme.

Chci si koupit Cryptomošt jako investici, je to dobrý nápad?

Kdybychom Vám tady odpověděli, jasně, tohle poroste na ceně, to NFTčka dělají, tak bychom museli asi chodit kanály. Protože to samozřejmě netušíme. Takže upřímná odpověď je: ne, není to dobrý nápad. Dobrý nápad je koupit si jej, protože Vás baví nové věci, chcete podpořit Turbomošt, líbí se Vám ilustrace nebo chcete jít na tu skvělou párty. Nebo to chlubení před kámošema. Ale investice… na to jsou tady jinačí šíbři.

9
Koupit za 1 000 Kč