Background

Cryptomošt NFT

Cože? Digitální token? Jedničky a nuly? Turbomošt přece patří na náměstí, né do počítačů!

No, mysleli jsme si to taky. Ale doba nás zase tlačí do online světa, Vánoční trhy máme zrušené, a tak jsme ve vypětí kreativní energie přišli na spásný nápad: musíme dostat Turbomošt do blockchainu! Tak během jednoho víkendu vznikl Cryptomošt, respektive 5555 Cryptomoštů, protože právě tolik jich máme připravených. Každý doplňuje unikátní postavička, a žádný jeden obrázek není stejný jako ten druhý.

Takový NFT obrázek vás, kromě chlubení se před kamarády, opravňuje ke vstupu na jedinečnou párty, kterou zorganizujeme v září 2022 pouze pro držitele Cryptomoštů. Kromě toho máme pro všechny držitele připravenou 15,- Kč slevu na každý Turbomošt nebo jiný drink z Turbomoštího portfolia. V každém případě ale budete vlastnit kus historie.

Ilustrace: Adam Klouda (www.klam.cz).

Doprava: Doručení Cryptomoštu je online, do vaší crypto peněženky (viz níže), fyzicky nic nedoručujeme. Výběr dopravy v dalším kroku objednávky je jen naoko, jinak to zatím neumíme. :)

Další informace

1 000 Kč

Doprava: po Brně zdarma, do Zásilkovny 59,- Kč, na adresu po celé ČR 99,- Kč

Tento produkt lze doručit pouze za pomoci následujících dopravců:
  • Doprava po Brně naším kurýrem
  • Osobní odběr v Brně ve 4pokojích
Předchozí produkt Nadcházející produkt

Jak ho získat? #1

Vyberte si ten svůj

Na stránce Solsea si vyberete svůj Cryptomošt. Vybírejte prosím pouze z těch v hodnotě 0,20 SOL. Ostatní Cryptomošty s vyšší cenou nám nepatří, jedná se o přeprodej.  Každý den postupně doplňujeme další a další, dokud nevyrazíme všech 5555. A číslo vašeho favorita nám napište do poznámky.

My ho ASAP stáhneme z tržiště a odešleme do vaší crypto wallet. Ve výjimečných případech se ale může stát, že si konkrétní obrázek ve stejný moment koupí více lidí. V tom případě vám zavoláme a domluvíme se individuálně.

Zařiďte si crypto wallet

Budete potřebovat cryptopeněženku spolupracující s blockchainem Solana, v němž jsou všechny Cryptomošty uloženy. Doporučujeme Phantom.app – po prozkoumání různých alternativ se zdá uživatelsky nejpřívětivější. Nainstalujete si ji jako rozšíření do Chromu nebo jiného prohlížeče, je to chvilka. Tady budete mít svá NFT po zakoupení uloženy.

Jak ho získat? #1

Jak ho získat? #2

Chcete-li mít 100% jistotu, že vám váš vybraný Cryptomošt bude říkat pane, nezbývá, než jej koupit přímo na Solsea. Pokud se ale nechcete do kryptosvěta příliš nořit, můžete celou objednávku dokončit přímo tady, napsat nám do poznámky číslo zvoleného Cryptomoštu (abychom ho na tržišti mohli stáhnout z prodeje) a zaplatit v českých korunách.

Abychom vám váš koupený NFT mohli poslat do cryptopeněženky, potřebujeme tzv. public key, napište nám ho prosím do poznámky. Pokud v době nákupu ještě peněženku nemáte, nevadí. Můžete udělat nákup, my váš vybraný Cryptomošt stáhneme z tržiště a počkáme, než si ji nainstalujete. O public key adresu si řekneme později e-mailem.

Jak ho získat? #2

Chci vědět víc

V tom případě mrkněte na Cryptomoští podstránku, kde jsme to vzali pěkně od podlahy.

Chci vědět víc