Background

Napsali o nás

Kde všude se o nás psalo?

New York Times, Forbes, Česká televize nebo Brněnská drbna – čas od času se nějakým online i offline médiem mihneme. Tady jsme vám nachystali výběr toho nej.

Brňan: V Brně se v létě natáčela nizozemská reality show

Brňan: V Brně se v létě natáčela nizozemská reality show

26. 1. 2021

Do statisíců holandských obýváků se v lednu roku 2021 na několik minut dostal brněnský hotel Anybody, a to prostřednictvím televizní obrazovky. Díl reality show „Wie is de Mol?“, v němž holandské celebrity plní úkoly v pokojích zážitkového hotelu na Zelném trhu, zhlédly více než tři miliony diváků.

AtBars.com: Rád si nechám poradit, mám ale svoji cestu

AtBars.com: Rád si nechám poradit, mám ale svoji cestu

17. 1. 2021

Pracovní smlouvu s Barem, který neexistuje podepisoval Jakub Droběna 14 hodin poté, co odmaturoval na zemědělce v Krnově. Hltá veškeré dostupné informace, je zcela pohlcen svým oborem a už se nemůže dočkat, až se v „békáenku“ vyšvihne na pozici barmana.

DVTV: Jako šéf jsem byl kokot, řval jsem a lidi se mě báli

DVTV: Jako šéf jsem byl kokot, řval jsem a lidi se mě báli

31. 12. 2020

Velká sebereflexe před Martinem Veselovským. Kdy si Honza Vlachynský uvědomil, že dělá v roli šéfa něco špatně, a zavelel k obratu? Proč nemá být šéf vizionář, ani silný? Rozjímání nad lehce přisprostlou žlutou knihou v DVTV.

Seznam Zprávy: Vláda se vozí po hospodách, na automobilky si netroufne

Seznam Zprávy: Vláda se vozí po hospodách, na automobilky si netroufne

11. 12. 2020

Od předního zpravodajského portálu jsme dostali možnost vyjádřit svůj nesouhlas s tím, jak chaoticky vyhlašuje vláda nová omezení pro gastronomii. Až by se mohlo zdát, že členové kabinetu k oboru pohostinství nechovají absolutně žádný respekt.

icot.cz: O transformaci šéfovství

icot.cz: O transformaci šéfovství

19. 11. 2020

Každá kladná recenze na knihu potěší, a ta od velezkušeného manažera a konzultanta, který byl u rozjezdu desítek hotelů a restaurací, obzvlášť. Milan Pavelka je tak dalším fanouškem myšlenky, že šéfové jsou opravdu kok*ti a že tradiční šéfovství je už zastaralé.

AtBars.com: Koktejly s sebou nemusejí být jen o kompromisu

AtBars.com: Koktejly s sebou nemusejí být jen o kompromisu

19. 11. 2020

Lahvované drinky, to je základní kámen nabídky každého baru, který se rozhodnul zůstat v lockdownu otevřený. Spoustu inspirace z různých podniků přináší článek šéfbarmana Super Panda Circusu na odborném barovém portálu.