Background

Super Panda Gin 0,5l

Gin vyrobený speciálně pro Super Panda Circus v Little Urban Distillery. Gin, který svou výjimečnou vůní exotického  ovoce se sadou pepřů a poctivou dávkou jalovce strčí do kapsy všechna kouzla Gina z pohádek. To největší okouzlení totiž přichází už s prvním přiložením perfektně vychlazené sklenice k ústům a s prvními doušky, které pohladí nejen na duši. Zkrátka pocit, o kterém se vám ani nesnilo a který musíte zažít na vlastní kůži.

 

Alk: 43 %

Další informace

800 Kč
Tento produkt lze doručit pouze za pomoci následujících dopravců:
  • Zásilkovna
  • Nejvýhodnější doručení na místo určení
  • Kurýr celá ČR
Předchozí produkt Nadcházející produkt

Nejen Gin&Tonic

Po světě běhá spousta milovníků Ginu s Tonikem. Co takhle ale vykročit vstříc neznámému a vyzkoušet Gin v nových chuťových variacích? Naše Tekutá kuchařka jich obsahuje tolik, že můžete každý den v týdnu namíchat jinou. 

Nejen Gin&Tonic

Vůně kadidla i jalovce

V čem je vlastně ten náš Gin tak super? Vaším chuťovým pohárkům totiž naservíruje bláznivou souhru chutí, kterým možná zprvu neporozumíte, ale po pár doušcích už nebudete chtít jinak. 

Vůně kadidla i jalovce

Super Panda Circus

Tak trochu šílený, tak trochu nesmyslný, vždy ale podle vašich nejtajnějších představ a přání. Přesně takový bude večer v našem závěsem zahaleném šapitó. Stačí vstoupit a poddat se barmanským kouzlům, nevšedním chutím a zábavě, která rozhodně nepodléhá společenským konvencím dnešního světa. 

Super Panda Circus