Background

Na den barovým barmanem

Jak vypadá směna v Baru, který neexistuje? Jaké to je vymýšlet vlastní koktejl a pak jej představit a namíchat hostům? Všechny radosti našeho barmanského řemesla můžete na jeden prožít s námi.

Vezmeme vás do týmu, ukážeme, jak to u nás chodí, jaké koktejly nejčastěji připravujeme a jak si můžete vymyslet ten svůj na míru.

Další informace

4 500 Kč
Tento produkt lze doručit pouze za pomoci následujících dopravců:
  • Zásilkovna
  • Nejvýhodnější doručení na místo určení
  • Kurýr celá ČR
Předchozí produkt Nadcházející produkt

Začneme na Zelném trhu

Potkáme se na Zelném trhu a společně nakoupíme některé čerstvé suroviny. Potom se přesuneme do Baru, který neexistuje, kde si představíme katogorie koktejlů, které mícháme a ochutnáme základní destiláty. Taky ti představíme barmanskou stage – tedy místo, které bude středobodem tvého vesmíru na dalších pár hodin. A samozřejmě tě seznámíme s barmanským náčiním a základními technikami.

To všechno se ti bude hodit, až se vzápětí pustíme do výmýšlení tvého vlastního koktejlu. Jakmile bude dotažen k naprosté dokonalosti, napíšeme jej na naši tabuli limitovaných specialit, aby si jej hosté mohli objednat.

Začneme na Zelném trhu

Než to vypukne

Potom tě čeká tzv. prep, neboli chystání a připravování celého baru, surovin, lahví a barmanské stage na celovečerní provoz. Těsně před začátkem směny nás čeká ještě "porada", kde si shrneme aktuální informace a všechno důležité. A pak jdeme na to!

Než to vypukne

Další 2 hodiny strávíš za barem

Uvidíš Bar, který neexistuje z opačné perspektivy. Staneš se pravou rukou hlavního barmana. Budeš pomáchat s mícháním drinků, starat se o naše hosty a nasávat celou tu atmosféru.

Nahlédneš pod pokličku osmileté barové historie a taky si budeš moct namíchat 5 svých vlastních koktejlů, které naservíruješ třeba své rodině nebo kamarádům, kterým uděláme rezervaci na baru.

Nakonec dostaneš náš Barový odznak a voucher na 1000 Kč k nám do Baru, který neexistuje na tvou příští návštěvu.


Další 2 hodiny strávíš za barem

Bar, který neexistuje

Proslulá éra americké prohibice a svižný jazz linoucí se z reproduktorů. Klasické koktejly, jimi inspirované signature koktejly, nebo drinky šité přímo vám na míru. Police s lahvemi z celého světa zdobící celou jednu stěnu až po strop a k tomu hřejivý pocit, že tenhle kousek New Yorku v Brně je tu jen pro vás a váš dnešní úžasný večer.

Bar, který neexistuje