Background

Whiskáčový workshop: Koktejl není věda!

Koktejl. Takové trochu kouzlo. Pokud jste se někdy zajímali o to, jakým způsobem vznikl Váš oblíbený drink, a nebo žasli nad improvizací barmana a obdivovali chuťově i esteticky souznící celek – tohle je něco pro Vás! Stvořte si svůj vlastní koktejl, ten, který bude odrážet Vaše chutě, myšlenky i osobní příběhy. Samozřejmě v tom nebudete sami, ale odevzdáte se do pečlivých rukou a laskavého vedení whiskáčového barmanstva. A k tomu všemu, pokud předčíte své spoluúčastníky, vyhrajete celkem příjemné ocenění! Váš koktejl se objeví na dalším whiskáčovém menu a k tomu dostanete ještě Zelenou kartičku!

Další informace

3 500 Kč

Doprava: po Brně zdarma, do Zásilkovny 40,- Kč, na adresu po celé ČR 80,- Kč

Předchozí produkt Nadcházející produkt

Co vás čeká?

Ve dvou sezeních spolu s pár dalšími nadšenci projdete celým procesem tvorby svého koktejlu. Od teorie, přes přechutnání koktejlových klasik, po promyšlení a vaření vlastních domácích surovin. Domů si odnesete nejen svou osobní recepturu se všemi postupy, ale i všechny ingredience, které jsme společně dali dohromady (abyste se mohli hned večer pochlubit).

Po zakoupení obdržíte poukaz opravňující Vás k absolvování kurzu a zároveň instrukce k prvnímu kroku celého procesu.
A pozor! Jeden z koktejlů pak půjde na whiskáčové meníčko a k tomu jeho tvůrce dostane takzvanou Zelenou kartičku, která majitele opravňuje ke slevě 10% pro něj, a jeho kamarády, na veškerou konzumaci ve Whiskáči, už navždy! A to už je nějaká motivace!

Co vás čeká?

Whiskey Bar, který neexistuje

Nejhřejivější irský bar, oplývající naší nejširší nabídkou whisky i whiskey, koktejly všech možných chutí a náručí poctivýho hospodskýho jídla i požitkářských ústřic. Bar, ve kterém se každý den vzdává hodování hold.

Whiskey Bar, který neexistuje