Background

Super Panda X-Mass ESSENCE #4 Palo Santo & Cardamom Bitter MIX 0,25 l

Jedna z věcí, co Vánoce dělají Vánocemi je opojná vůně všelijakého koření. Na plotně voní svařené víno, z trouby se line vůně vanilkových rohlíčků a celým bytem voní purpura.

Když už je ale po Vánocích, tak si tu pravou vánoční pohodičku snadno naladíte s tímhle naším zimním bittermixem kombinujícím fortifikovaná vína, likéry a směsi koření v pandím stylu, ze kterých vyniká hlavně sexy spojení zeleného kardamomu a aromatického dřeva palo santo.

Další informace

329 Kč

Doprava: po Brně zdarma, do Zásilkovny 40,- Kč, na adresu po celé ČR 80,- Kč

Předchozí produkt Nadcházející produkt

Samotný i do drinku

Tahle hořkosladká paráda je “ready to drink”, nicméně úžasně jí to ladí s dalšíma dobrotama. Záleží na vašich chutích a fantazii, stačí přidat kapku ginu, sody, byblinek, nebo třeba červeného vína a udělat si tak nejvymazlenější svařák všech dob.

Pro jistotu ale přibalíme i několik našich vánočních receptů – tak ať chutná!

Vyzkoušejte i naše další X-mass Essences

Gingerbread falernum, které chutná jako čerstvě upečený voňavý perníček a osladí všechny vaše vánoční punče i drinky.

Nebo úžasně zimní sladkokyselý cordial z aronie a kapky balsamica, který vašim drinků dodá neotřele ovocnou a lehoučce trpkou chuť.

Super Panda Circus

Rozhrňte závěs a vstupte! V tomto Japonskem inspirovaném šapitó nic nedává smysl, ale o to víc vás to bude bavit. Sedíte na tribuně a před vámi se odehrává vzrušující barmanská podívaná na jejímž konci ochutnáte ten nejúžasnější a zároveň nejdivnější drink svého života.

Super Panda Circus