Background

Super Panda Black Vaječňák: last limited edition

Úplně na závěr letošní vaječňákové vlny jsme se rozhodli tu poslední várku vyšperkovat, co to dá. A stvořili jsme limitku o pár kusech, zejména pro všechny rumomily, kteří chtějí vystoupit ze své komfortní zóny svého oblíbeného rumu a zkusit zapomenutý old school - ale rozhodně se tím nenechte omezovat!

Zkombinovali jsme něco, co už bylo (a co jste několikrát bleskově vyprodali), s něčím novým, prémiovým. Konkrétně prémiovou kombinací hned osmi lahví rumu.

Tahle mlékovnice nás tak protáhne drsnou Jamajkou, nasládlým Trinidad a Tobagem a Panamou a na závěr se zastavíme v Indii pro špetku speciálních kořenících kouzel. 

Slovy neznámé pandy: “Je to vlastně poslední limitovaný call než vaječná žíla v Pandě vyschne a my vrátíme naše sépie tam kam patří.”
 

Určeno k okamžité spotřebě, před upíjením protřepat. 
Objem: 500 ml

Další informace

379 Kč

Doprava: po Brně zdarma, do Zásilkovny 40,- Kč, na adresu po celé ČR 80,- Kč

Předchozí produkt Nadcházející produkt

Super Panda Circus

Rozhrňte závěs a vstupte! V tomto Japonskem inspirovaném šapitó nic nedává smysl, ale o to víc vás to bude bavit. Sedíte na tribuně a před vámi se odehrává vzrušující barmanská podívaná na jejímž konci ochutnáte ten nejúžasnější a zároveň nejdivnější drink svého života.

Super Panda Circus