K VÁNOČNÍMU NÁKUPU NAD 1500KČ TEKUTÁ KUCHAŘKA ZDARMA A K NÁKUPU NAD 3000KČ LÁHEV ŠUMIVÉHO VÍNA ZDARMA

Smysl života:

Celovečerní ne-úniková hra

Víkendová hra pro partu přátel, rodinu (s dětmi od 12 let), nebo třeba jen pro dva. V Grandhotelu Sluchátko ve Vranově nad Dyjí. S ubytováním, gurmánskou večeří a snídaní.

Aktuálně jsou vypsané tyto termíny:

  • 16. dubna 2022
  • 30. dubna 2022

Ale můžete si vybrat i voucher bez termínu a počkat na další termíny. Rezervaci pak jednodušše uděláte přes link na zaslaném voucheru.


Když máte hotel s historií tak bohatou, že by se dala krájet, může se taky stát, že si ukrojíte sousto, které je pro jednoho až příliš šťavnaté. Objevili jsme dosud nevyřešenou záhadu, která se stala v našem Grandhotelu Sluchátko. Chcete ji s námi prozkoumat až na dřeň?

Číst dál
Koupit

Jednoho dne roku 1928 přijelo do hotelu 12 velevážených hostů. Od nejsilnějšího zápasníka, přes světoznámou cestovatelku po slavného kuchaře. Spojovalo je pozvání od tajemného barona Sensensteina. Ten večer proběhla oslava Nalezení smyslu života – a druhý den všichni zmizeli. Nikdo je už nikdy neviděl!

Co se stalo? Co je baron zač? A co ten smysl života? 
Vydejte se po stopách tajemného večera. Více než tucet hádanek, úkolů a dobrodružství prověří nejen Vaši logiku, ale také smysl pro humor – a někdy pořádně černý!

Andrej transparen 2

První ne-únikovka, která je doslova celovečerní! Nepolevující příval fantazie, záhad a humoru. Nekonečná hrací plocha o velikosti 250 m2 – objevte všech dvanáct místností, zahrejte si šlenou ruletu, nebo se zeptejte, co si o příběhu bláznivého barona myslí barman v našem koktejlovém baru! 

Zrcadlo

Tahle hra by vám neměla uniknout, jestliže:

  • obyčejné únikovky na hodinu nebo dvě vám zdaleka nestačí
  • chcete s rodinou (děti od 12 let), přáteli, nebo jen tak v páru zažít něco neslýchaného
  • milujete záhady, fantasmagorie a nevyřešené příběhy z minulosti
  • myslíte si, že jste našli smysl života
  • rádi k tomu všemu řešení ochutnáte něco dobrého
Rám