Background
Ve slevě

Set šestero slastných shrubů

Shruby – jedna ze starobylých (babičkovských) cest jak uchovávat a konzervovat ovoce a zeleninu po velmi dlouhou dobu. Je to vlastně mix plodů s cukrem, který se po čase, kdy se chutě spojí, ještě zalije octem a vznikne tak sladkokyselý ovocný základ pro jednoduché limonády (shrub+soda+led), případně pro jednoduché drinky (destilát+shrub+soda+led).  

My jsme se tu s Vámi podělili o tři slastné klasiky – shruby, co jsou s námi už od úplného začátku + tři nováčky. Možná některé z nich znáte z našich drinků jako třeba Banana Guerilla, Barbie Sour, Lotosový květ, Mighty McKumquat a další!  

Uchovávejte je pro jistotu v chladu a VŽDY protřepejte před použitím – jejich rozdělení na dvě vrstvy je naprosto normální. I v pokojové teplotě by měly vydržet v řádu měsíců, ale proč zkoušet osud? Lednička bude jistější volba, nemluvě o tom, že už budou mít koktejlovou teplotu. Tak na zdraví!

V balíčku najdete 6x 275ml těchto příchutí:

  • liči-ibišek
  • kokos-kardamom
  • jablko-mrkev-skořice
  • zázvor-heřmánek-med
  • banán-muškátový květ
  • dýně-pomeranč-chilli

Další informace

890 Kč
545 Kč

Doprava: po Brně zdarma, do Zásilkovny 40,- Kč, na adresu po celé ČR 80,- Kč

Předchozí produkt Nadcházející produkt

Slast

Svoboda je Slast. Podzemní labyrint zasvěcený prémiovým vodním dýmkám, výtvarnému umění, neonům, čajům a drinkům a dobré hudbě. Taky celovečernímu relaxu, přátelům a bujarým oslavám. Labyrint, ve kterém si nakonec každý najde ten svůj kus opojné Slasti.

Slast