Background

Odkrýváme pandí tajemství: TIKI PÁRTY

Sluníčko, vůně tropického ovoce, nejlahodnější koktejl, co jste kdy pili a přesvědčení, že se celý svět točí kolem tohohle momentu. Tohle není lákadlo na dovolenou v exotickém ráji, ale realita našeho pandího šapitó. 

Že to nemůže být ještě lepší? A co kdybychom vám řekli, že všechny drinky si namícháte a ochutnáte sami, nahlédnete pod pokličku života za barem a stanete se pravým Tiki králem, který má Mai Tai i Piňa Coladu v malíku?

Exotický Tiki workshop trvá přibližně 4 hodiny a je určen ideálně pro 4 účastníky, zakoupený voucher jest pro 1 účastníka.

Další informace

3 700 Kč
Tento produkt lze doručit pouze za pomoci následujících dopravců:
  • Zásilkovna
  • Nejvýhodnější doručení na místo určení
  • Kurýr celá ČR
Předchozí produkt Nadcházející produkt

Co je vlastně Tiki?

Tiki je opojná hudba, tanec pod palmami, láska k životu, nekonečná party i sladký rumový drink v ruce. Tiki je zkrátka vše, co potřebujete k úniku z reality.

Bláznivá a barvitá Tiki kultura se poprvé objevila v 20. letech minulého století a od té doby zakořenila v barmanském řemeslu ve všech koutech světa. Pod kůži se vryla i nám, a proto vám o ní povíme první poslední. 
Co je vlastně Tiki?

Na co se můžete těšit?

Na teorii nás moc neužije, správného barmana totiž dělá praxe. A proto si i vy připravíte naše čtyři pandí Tiki koktejly, na kterých si vyzkoušíte osvědčené techniky a triky.

O které koktejly půjde? Klasiky jako Piňa Colada či Mai Tai určitě znáte. Podíváme se ale i na takové poklady jako Jungle Bird nebo Scorpion Bowl, kterým místo na Tiki výsluní zatím chybí. Součástí toho samozřejmě bude důkladné seznámení se s Tiki ingrediencemi, použitím ovoce, ale i nejrůznějším kořením, likéry a ozdobami, bez kterých by žádný Tiki koktejl nebyl to pravé ořechové.
Na co se můžete těšit?

Jak to bude probíhat?

Exotikou nabitý workshop se uskuteční v našem DŌJŌ v Super Panda Circusu na Šilingrově náměstí v Brně. Potkáme se společně v pevném počtu čtyř účastníků a vrhneme se do práce. Termín si domluvíme předem dle vašich možností. 

Jak to bude probíhat?

Něco extra

Kromě hlavy nabité novými poznatky si od nás odnesete i zápisník se všemi pochycenými informacemi, certifikát o tom, že jste nefalšovaným Tiki profíkem, pandí odznáček, sadu vzorků všech našich Tiki ingrediencí a keramický pandí hrníček, jakožto první kousek vaší Tiki sbírky, ze kterých se budou namíchané drinky pít jedna radost. 

Něco extra

Super Panda Circus

Tak trochu šílený, tak trochu nesmyslný, vždy ale podle vašich nejtajnějších představ a přání. Přesně takový bude večer v našem závěsem zahaleném šapitó. Stačí vstoupit a poddat se barmanským kouzlům, nevšedním chutím a zábavě, která rozhodně nepodléhá společenským konvencím dnešního světa. 

Super Panda Circus