Background

Odkrýváme pandí tajemství: CESTA LEDU

Led. Bez debat základní stavební kámen každého baru.

V našem baru Super Panda Circus si vyrábíme vlastní led, který pak ručně sekáme, opracováváme a tvarujeme. Ptáte se proč? Vydejte se s námi na ledově chladnou cestu za nejdokonalejším kusem ledu v koktejlovém vesmíru.

Prozradíme vám všechno o tomhle kříšťálovém skupenství, o tom, jakou roli hraje led v každém drinku a proč zrovna tu hlavní. Taky si ukážem, jak ze surového kusu vytesáte diamant - doslova. A odpovíme na nejdůležitější otázku - proč je pro všechny dobrý barmany led tak důležitý? Vždyť je to přece jen zmrzlá voda…. Nebo ne?!

Ledový workshop trvá přibližně 4 hodiny a minimální a zároveň maximální počet účastníků je taky 4, náhoda?

Další informace

3 000 Kč

Doprava: po Brně zdarma, do Zásilkovny 40,- Kč, na adresu po celé ČR 80,- Kč

Předchozí produkt Nadcházející produkt

Co na vás chystáme?

Čekají nás přibližně 4 hodiny zábavy a objevování. Od historie, tajemných mýtů země vycházejícího slunce, technologie výroby, ale především toho, jak si konečně můžete udělat dokonale čirý led doma, vysekat z něj jakýkoliv tvar a blýsknout se před kamarády během párty!

Ukážeme si, že na každý drink se hodí trošku jiný led a ano… Budeme ochutnávat ;). Poradíme, jaké nástroje na úpravu ledu vybrat, jaký nůž je nejlepší na porcování tohoto zmrzlého skvostu, jak se o ně starat a jak správně udržovat ostří samuraje. 

Co na vás chystáme?

Ice carving

Techniku Ice carving modernímu barmanství opět ukázalo Japonsko. Je to celá komplexní nauka o tom, jak nejlépe led sekar vyřezávat z něj a celkově jej opracovávat. A taky jakou roli v tom všem hraje teplota, velikost a tvar ledu, do kterého se zrovna chcete pustit.

Ice carving

Domů s prázdnou nepůjdete

Vše se bude odehrávat v našem DŌJŌ v Super Panda Circusu (na Šilingrově náměstí v Brně). Kromě nespočtu užitečných informací si od nás odnesete zápisník nabitý novými poznatky, certifikát o tom, že nejste žádné ořezávátko a umíte pracovat s ledem jako pandí samurajové, pandí odznáček (pin) a na domácí trénování taky ice pick – ikonický nástroj na porcování ledu a ice carving.

Domů s prázdnou nepůjdete

Super Panda Circus

Rozhrňte závěs a vstupte! V tomto Japonskem inspirovaném šapitó nic nedává smysl, ale o to víc vás to bude bavit. Sedíte na tribuně a před vámi se odehrává vzrušující barmanská podívaná na jejímž konci ochutnáte ten nejúžasnější a zároveň nejdivnější drink svého života.

Super Panda Circus