Background

Odkrýváme pandí tajemství: CESTA LEDU

Led. Zmrzlá voda nebo kouzelný nástroj, který dovede každý drink k dokonalosti?

U nás v baru nedáme na led dopustit, a proto si jej vyrábíme sami a následně mu věnujeme tu nejlepší péči. Ručně jej sekáme, opracováváme a tvarujeme. Myslíte si, že na tom nesejde, a že tvar ani množství ledu drink nijak neovlivní? Omyl.

Ale od toho jsme tady my, abychom vám ukázali, že právě kolem tohoto křišťálového skupenství se točí celý náš barmanský vesmír. 

Pandí ledový workshop zabere zhruba 4 hodiny a je určen pro maximálně 4 účastníky. 

Další informace

3 000 Kč
Tento produkt lze doručit pouze za pomoci následujících dopravců:
  • Zásilkovna
  • Nejvýhodnější doručení na místo určení
  • Doprava po Brně naším kurýrem - zdarma
  • Kurýr celá ČR
Předchozí produkt Nadcházející produkt

Co vás čeká?

Čtyři hodiny objevování, zábavy a získávání ledového know-how. Zabrouzdáme do historie i výrobní technologie, co je ale hlavní, naučíme vás, jak si v pohodlí domova připravit dokonale čirý led a vysekat z něj tvary, o kterých se vám nesnilo. 

Ukážeme si, bez jakých nástrojů se žádný správný ledový mág neobejde, a prozradíme vám, jak se o ně starat, aby bylo ostří vždy perfektně připraveno na akci. A taky budeme ochutnávat. Co by byl totiž barový workshop bez pořádné degustace?
Co vás čeká?

Ice carving

Už jste někdy slyšeli o ice carvingu? Že ne? Jedná se o komplexní nauku o sekání, vyřezávání a opracovávání ledu, kterou modernímu barmanství představilo Japonsko. Ice carving navíc šíří povědomí o tom, jakou roli hraje při zpracování teplota, tvar a velikost ledu, který se vám zrovna dostal pod ruku.

Ice carving

Domů s prázdnou nepůjdete

Vše se odehraje v našem DŌJŌ v Super Panda Circusu na Šilingrově náměstí v Brně. Kromě hlavy nabité novými poznatky si od nás odnesete i zápisník se všemi pochycenými informacemi, certifikát o tom, že jste téměř odborník na slovo vzatý, super pandí odznáček a také ikonický ice pick – nástroj na porcování ledu a ice carving.

Domů s prázdnou nepůjdete

Super Panda Circus

Tak trochu šílený, tak trochu nesmyslný, vždy ale podle vašich nejtajnějších představ a přání. Přesně takový bude večer v našem závěsem zahaleném šapitó. Stačí vstoupit a poddat se barmanským kouzlům, nevšedním chutím a zábavě, která rozhodně nepodléhá společenským konvencím dnešního světa. 

Super Panda Circus