Background

NAŠE ŠUMIVKA: RŮŽOVÝ PÉT-NAT ENSŌ

Super Panda Circus & Vína Herzánovi
 
Vína Herzánovi a Super Panda Circus mají na svědomí tuto květnatou láhev růžového Pét-natu, který vás přenese zpět na to nejjedinečnější rande vašeho života. Nebo ho s ním teprve zažijete?
 
Kombinace odrůd Svatovavřinecké a Cabernet Moravia i metoda výroby (vína typu Pét-nat tradičně dokváší přímo ve skle, přičmž zde záměrně zůstavají kvasné kaly, které jsou zdrojem antioxidantů a vitamínů) předznamenává svěží růžové perlivé víno se slanými až křemičitanovými tóny, které svou extravagancí a rozletem skvěle pasuje k naší Super Pandě.

Další informace

450 Kč

Doprava: po Brně zdarma, do Zásilkovny 40,- Kč, na adresu po celé ČR 80,- Kč

Předchozí produkt Nadcházející produkt

Dopřejte si láhev z limitované edice šumivých vín, které reprezentují jednotlivé podniky Lidí z Baru. Oslovili jsme šest vynikajících moravských vinařů, aby s námi prostřednictvím jejich vín napsali šest příběhů našich barů a projektů.
 
Stejně jako koncepty našich barů, jsou i tyto bubliny stylově a chuťově velmi rozmanité a jsou tak úžasným dárkem pro vaše nejbližší, výjimečným kouskem do vlastní sbírky nebo ideálním přípitkem na oslavu nezapomenutelných okamžiků. Tak si je užijte a na zdraví!
 
SEKT BLANC DE NOIR – Bar, který neexistuje & Vinařství Krásná hora
RŮŽOVÝ PÉT-NAT – Super Panda Circus & Vína Herzánovi
PÉT-NAT MILKMAN – 4pokoje & Vinařství Koráb
W SEKT – Whiskey Bar, který neexistuje & Vinařství Nešpor & Rajský
PÉT-NAT VLAŠÁK – Slast & Vinařství Syfany
SEKT PINOT NOIR ROSÉ – Anybody hotel & Kamil Prokeš vinařství