Background

Máječňák 250 ml

A zrodil se Máječňák. A nebo spíš vykvetl? To máte jak s tím vejcetem a slepicí. Na to už si asi odpovězte sami. Nicméně na světlo světa se dere další vaječňák z Pandí produkce. Tentokrát jsme chtěli vytvořit něco, co Vám doslova rozpučí něhu ve tváři, když teď vše okolo raší. Takové ovocné stromy nám dělají radost obrovskou. Díky nim totiž můžeme dělat všechny ty úžasný homemade sirupy, shruby a likéry, co máte tak rádi. Tak jsme chtěli i tak trochu tímto Máječňákem vzdát holt matičce Zemi, že ona sama už vytvořila něco tak krásného bez čeho bychom snad ani neexistovali. 

Očekávejte již klasickou rumovost, co potěší, troufneme si říct, každého. Opět je to náš milovaný Plantation rum v kombinaci s vanilkou a hlavně Fassionellou. Fassionellou? Ano, jsou to taková mystická ovocná povidla, která kdesi kdysi vznikla a moc se o nich v barmanské kultuře nemluví. Možná je to jen legenda, ale nás tihle barmanští fénixové baví. Najdete v ní hlavně třešně, maliny, borůvky, broskve, pepře, schizandru, ibišek a třeba i kokos. A co ta barva? Tak to neprozradíme. A nebo jo, je to červená řepa, které se stala spíš šafránem tohoto vaječňáku. 

Objem lahve je 250 ml.

Další informace

200 Kč

Doprava: po Brně zdarma, do Zásilkovny 40,- Kč, na adresu po celé ČR 80,- Kč

Předchozí produkt Nadcházející produkt

Super Panda Circus

Rozhrňte závěs a vstupte! V tomto Japonskem inspirovaném šapitó nic nedává smysl, ale o to víc vás to bude bavit. Sedíte na tribuně a před vámi se odehrává vzrušující barmanská podívaná na jejímž konci ochutnáte ten nejúžasnější a zároveň nejdivnější drink svého života.

Super Panda Circus