Background

Limitovaná sada 6 barových šumivých vín

Oslavte všechny výjimečné události nového roku něčím fantasticky speciálním. Máme pro vás limitovanou sadu šesti šumivých vín, ve které najdete šest lahví reprezentujících šest příběhů jednotlivých podniků a projektů Lidí z Baru v podání vynikajících moravských vinařů. 

Stejně jako koncepty našich barů, jsou i tyto bubliny stylově a chuťově velmi rozmanité a jsou tak úžasným dárkem pro své nejbližší, výjimečným kouskem do vlastní sbírky nebo adekvátním přípitkem na oslavu nezapomenutelných okamžiků. Tak si je užijte a na zdraví!

Další informace

2 900 Kč

Doprava: po Brně zdarma, do Zásilkovny 40,- Kč, na adresu po celé ČR 80,- Kč

Tento produkt lze doručit pouze za pomoci následujících dopravců:
  • Nejvýhodnější doručení na místo určení
  • Doprava po Brně naším kurýrem
  • Osobní odběr v Brně ve 4pokojích
Předchozí produkt Nadcházející produkt

Sekt Blanc de Noir

Bar, který neexistuje & vinařství Krásná hora

Toto moravské víno dělané tradiční champagne metodou se vyznačuje svou svěžestí, výraznou kyselinkou a intenzivní perlivostí. Zároveň je úplně suché (tzv. brut nature). Celkový dojem by se tak možná dal přirovnat k Vašemu poslednímu zážitku v Baru, který neexistuje – přímočarý, na úrovni a rozhodně také zábavný!

Sekt Blanc de Noir

Růžový Pét-nat

Super Panda Circus & víno Herzánovi

Pétillant naturel (zkráceně Pét-nat) je energetická bomba skrytá v láhvi. Víno tradičně dokváší přímo ve skle, oproti většině ostatních šumivých vín zde však záměrně zůstavají kvasné kaly, které jsou zdrojem antioxidantů a vitamínů.

Růžový Pét-nat pracuje s odrůdami Svatovavřinecké a Cabernet Moravia. Tato kombinace a zejména metoda výroby předznamenává svěží růžové perlivé víno se slanými až křemičitanovými tóny, které svou extravagancí a rozletem skvěle pasuje k naší Super Pandě.

Na etiketě je ENSŌ – kruh charakterizován minimalismem vycházející z japonské estetiky a symbolizující začátek a konec všech věcí. Může symbolizovat prázdnotu nebo plnost, přítomnost nebo nepřítomnost.

Růžový Pét-nat

Pét-nat Milkman

4pokoje & vinařství Petr Koráb
 

Funky ovocný Pét-nat z dílny Petra Korába Vás vyvede z míry svojí pitelností. Lehká a svěží chuť zakončená příjemnými tóny akátového sudu. Kombinace bílého Pinotu a Neuburgu působí netradičně a plnotučně, i proto najdete na etiketě název Milkman. Jestli něco vystihuje celodenní bistro 4pokoje, je to právě hravá nekonvenčnost.

Pét-nat Milkman

W Sekt

Whisk#y bar, který neexistuje & vinařství Nešpor a Rajský

Další z moravských sektů dělaný tradiční champagne metodou a taktéž spadající do kategorie brut nature. Ovocný a minerální vjem, který propůjčují vínu odrůdy jako Neuburské nebo Ryzlink Rýnský, odráží svoji výjimečnost v jednoduchosti a přímočarosti. Stejně jako útulný Whisk#y bar, bude na Vás toto víno působit kompaktně a příjemně, zvláště ve společnosti dobrých přátel.

W Sekt

Vlašák

Slast & vinařství Syfany

Pét-nat z malebné Vrbice vás jistě překvapí svou netradiční suchou ovocitostí. Citrusová nálož se schovává pod korunkou zlatavého vína, které tvoří v základu Ryzlink Vlašský. Pocit bláznivého bohémství ve Vás víno vyvolá dost možná stejně jako noční návštěva magických prostor Slasti.

Vlašák

Sekt Pinot Noir rosé

Anybody hotel & vinařství Kamil Prokeš
 

Už jste někdy povečeřeli jahody se šlehačkou? Že ne? Po doušku Pinot Noir rosé brut, které strávilo téměř dva roky na kalech, Vám v ústech právě taková chuť exploduje. Stačí už jen zavřít oči a přenést se do jednoho z filmových pokojů hotelu Anybody, otevřete láhev sektu a nechte psát svůj celovečerní příběh přímo na láhev.

Sekt Pinot Noir rosé

Lidi z Baru

Jsme stopadesátihlavá četa bojovníků za lepší a láskyplnější gastro.

Někdy si sebejistě říkáme „nejpohostinnější barový tým“ a každý den se snažíme, abychom jím vážně byli. A abyste to vy, hosté, cítili z každého našeho projektu – ať už vám vaříme oběd, hostíme vás v hotelu nebo vás třeba učíme míchat drinky.

Lidi z Baru