Background

Lekce barového umění

Originální workshop pod taktovkou našeho cateringu Úplně Všude, na němž naši barmani předávají účastníkům nabyté zkušenosti. Stoupněte si za bar jednoho z našich podniků, staňte se na pár hodin barmanem a namíchejte si několik vybraných koktejlů!

Další informace

2 900 Kč

Doprava: po Brně zdarma, do Zásilkovny 40,- Kč, na adresu po celé ČR 80,- Kč

Předchozí produkt Nadcházející produkt

Lekce se koná přímo v jednom z našich podniků

S největší pravděpodobností ve Slasti na Zelném trhu, případně v Super Panda Circusu na Šilingrově náměstí.

Místo konkrétní Lekce je vždy včas upřesněno. Ta pak trvá tři hodiny a vzhledem k otevírací době podniků Lekce vždy pořádáme před otevřením, tedy od 12:00 do 15:00.

Poskytuje to dostatečný klid a prostor jak vám, účastníkům Lekce, tak je to ideální vzhledem k našemu provozu. Zatím se nám nejvíce osvědčily víkendové dny. 

Lekce se koná přímo v jednom z našich podniků

A na co se můžete těšit?

Seznámíte se se základy míchacích technik a barmanským náčiním. Dozvíte se něco o historii barmanství a některých koktejlů, o různých produktech a variantách "na doma".

Sami si vyzkoušíte namíchat 4 drinky, přičemž každý jinou technikou a samozřejmě si je v průběhu Lekce také vypijete, pokud budete chtít.

Každý účastník si s sebou může vzít svoji plus jedničku, ať už jako psychickou podporu nebo pomocníka s konzumací. Součástí Lekce jsou také maličkosti jako deníček na poznámky a "certifikát".

A na co se můžete těšit?

Jak poukaz uplatnit?

Co se týče termínů, nemíváme žádná předem fixně stanovená data.

Na základě počtu zájemců s Vámi pak individuálně komunikujeme (prostřednictvím e-mailu zadaného při objednávce) a snažíme se najít pro všechny co možná nejideálnější termín. Pokud jste poukaz dostali darem, ozvěte se nám, prosím, na e-mail catering@uplnevsude.cz a domluvíme se na všech detailech!

Minimální počet účastníků jedné Lekce jsou čtyři, maximální osm. 

Jak poukaz uplatnit?

Catering Úplně Všude

Když si chcete naši pohostinnost, koktejly, pochoutky a další požitky z našich podniků vychutnat kdekoliv jinde, než v našich barech, je tu náš catering Úplně Všude.

Dokážeme uspořádat zahradní slavnost v úzkém kruhu několika nejbližších i velkolepou svatbu pro 200 hostů.

Baví nás míchat drinky na hasičském plese, připravit voňavý coffee break účastníkům odborné konference, nebo se detailně pitvat v přípravách svatebního menu dle konkrétních představ snoubenců.

Catering Úplně Všude