Background

Kukicha tea Samurai´s choice: Panorama set 3x 50 g

Pokud jste už v našem baru Super Panda Circus ochutnali naše aktuální Role Play menu, tak možná víte, že jedna z postav, do které se můžete vžít, je SAMURAI. Smrtící válečník, ale také zastánce klidu a ticha, meditace a rovnováhy.

Přicházíme proto s japonským čajem, který se jmenuje kukicha, což v překladu znamená stonkový nebo taky řapíkatý čaj. Jedná se o čaj, který se primárně skládá právě ze stonků čajovníků, spolu s menším množstvím listů. A nás tahle specialitka výjimečně baví!  

Nejen kvůli sladkosti a ovocitosti (za nás teda brutálně mango!). Ale když pijeme tento čaj, tak v nás ta neskutečná svěžest a travnatost, jež je u japonských čajů často dominantní, živě evokuje obrazy souboje dvou samurajů uprostřed vysoké trávy. A to prostě žerem!  

Parádní výhodou je, že zelený čaj obsahuje velké množství antioxidantů a L-theaninu a konkrétně Kukicha, navíc obsahuje menší množství teinu, tudíž si ho může člověk dopřát i na noc.

A protože nás tenhle čaj fakt baví, připravili jsme ho pro vás ve třech variantách.

Set obsahuje tři balení čaje po 50 g.

Další informace

1 300 Kč

Doprava: po Brně zdarma, do Zásilkovny 59,- Kč, na adresu po celé ČR 99,- Kč

Předchozí produkt Nadcházející produkt

Kukicha & Yuzu

Vážíme si kvalitních surovin, ale taky máme rádi trošku úlet. Proto jsme vytvořili směs čaje Kukicha společně se sušenými kousky citrusu YUZU. Tento velice aromatický citrus totiž krásně funguje s čerstvou chutí zeleného čaje. A musíme přiznat, že nás baví jak v klasické verzi s horkou vodou, tak i připravený pomocí studené infuze, kdy je výsledný nápoj ještě sladší a jemnější.

Kukicha & Yuzu

Kukicha & Matcha

Pokud jste ještě neměli tu čest seznámit se s japonským čajem matcha, tak vás možná překvapí, že se jedná o tzv. práškový čaj, který vznikne mletím celého listu, tudíž člověk konzumuje "celý" čaj a ne pouze čajový nálev. Matcha bývá jakýmsi vrcholem japonských čajů a nebývá proto výjimkou, že se přidává i do ostatních sort.

Naší kukiche matcha přidala další, fantasticky jiný rozměr, mimo chuť i v textuře a barvě.

Kukicha & Matcha

Kukicha Roasted

Známý také jako HOUJICHA, což v překladu znamená “pražený čaj”. Jak už tedy název napovídá, tento čas vzniká opražením čajových řapíků na pánvích. Díky tomu se svěží tóny promění na sladké tóny oříšků a nálev zlatavé barvy doprovází všudypřítomná pražená chuť a vůně.

Kukicha Roasted