Background

Kukicha tea Samurai´s choice: Kukicha & Yuzu 50 g

Vážíme si kvalitních surovin, ale taky máme rádi trošku úlet. Proto jsme vytvořili směs čaje Kukicha společně se sušenými kousky citrusu YUZU. Tento velice aromatický citrus totiž krásně funguje s čerstvou chutí zeleného čaje. A musíme přiznat, že nás baví jak v klasické verzi s horkou vodou, tak i připravený pomocí studené infuze, kdy je výsledný nápoj ještě sladší a jemnější.

Balení obsahuje 50 g sypaného čaje.

Další informace

450 Kč
Tento produkt lze doručit pouze za pomoci následujících dopravců:
  • Zásilkovna
  • Nejvýhodnější doručení na místo určení
  • Doprava po Brně naším kurýrem - zdarma
  • Kurýr celá ČR
Předchozí produkt Nadcházející produkt

Pokud jste už v našem baru Super Panda Circus ochutnali naše aktuální Role Play menu, tak možná víte, že jedna z postav, do které se můžete vžít, je SAMURAI. Smrtící válečník, ale také zastánce klidu a ticha, meditace a rovnováhy.

Přicházíme proto s japonským čajem, který se jmenuje kukicha, což v překladu znamená stonkový nebo taky řapíkatý čaj. Jedná se o čaj, který se primárně skládá právě ze stonků čajovníků, spolu s menším množstvím listů. A nás tahle specialitka výjimečně baví!

Nejen kvůli sladkosti a ovocitosti (za nás teda brutálně mango!). Ale když pijeme tento čaj, tak v nás ta neskutečná svěžest a travnatost, jež je u japonských čajů často dominantní, živě evokuje obrazy souboje dvou samurajů uprostřed vysoké trávy. A to prostě žerem! 

Parádní výhodou je, že zelený čaj obsahuje velké množství antioxidantů a L-theaninu a konkrétně Kukicha, navíc obsahuje menší množství teinu, tudíž si ho může člověk dopřát i na noc.

A protože nás tenhle čaj fakt baví, připravili jsme ho pro vás ve třech variantách.