Background

Kukicha tea Samurai´s choice: Kukicha Roasted 50 g

Známý také jako HOUJICHA, což v překladu znamená “pražený čaj”. Jak už tedy název napovídá, tento čas vzniká opražením čajových řapíků na pánvích. Díky tomu se svěží tóny promění na sladké tóny oříšků a nálev zlatavé barvy doprovází všudypřítomná pražená chuť a vůně.

Balení obsahuje 50 g sypaného čaje.

Další informace

450 Kč

Doprava: po Brně zdarma, do Zásilkovny 59,- Kč, na adresu po celé ČR 99,- Kč

Předchozí produkt Nadcházející produkt

Pokud jste už v našem baru Super Panda Circus ochutnali naše aktuální Role Play menu, tak možná víte, že jedna z postav, do které se můžete vžít, je SAMURAI. Smrtící válečník, ale také zastánce klidu a ticha, meditace a rovnováhy.

Přicházíme proto s japonským čajem, který se jmenuje kukicha, což v překladu znamená stonkový nebo taky řapíkatý čaj. Jedná se o čaj, který se primárně skládá právě ze stonků čajovníků, spolu s menším množstvím listů. A nás tahle specialitka výjimečně baví!

Nejen kvůli sladkosti a ovocitosti (za nás teda brutálně mango!). Ale když pijeme tento čaj, tak v nás ta neskutečná svěžest a travnatost, jež je u japonských čajů často dominantní, živě evokuje obrazy souboje dvou samurajů uprostřed vysoké trávy. A to prostě žerem! 

Parádní výhodou je, že zelený čaj obsahuje velké množství antioxidantů a L-theaninu a konkrétně Kukicha, navíc obsahuje menší množství teinu, tudíž si ho může člověk dopřát i na noc.

A protože nás tenhle čaj fakt baví, připravili jsme ho pro vás ve třech variantách.