Background

HOAX Coffee Colombia Ana Gloria 250 g

Náš oblíbený daily driver! Kafe, o kterém máma mé přítelkyně řekla: "To je fakt tak dobrý, že ho normálně piju bez mlíka.". A aby toho nebylo málo, je naprosto skvělý za studena, což většina z nás (kromě těch, co pijí extra horký cappuccino) uvítá. Voní jak med, je šťavnatý s příjemnou aciditou červeného grepu a středním tělem. Mmmm!
 
Farma:  Finca Villa Valentina
Farmářka: Ana Gloria Rodriguez Triana
Nadmořská výška: 1650 m n. m. 
Zpracování: Washed 
Odrůda: Castillo, Colombia
Příprava: Filtr
Uchovávání: Uchovávejte na suchém a tmavém místě. Spotřebujte nejlépe do tří měsíců.
Obsah: 250g pražené zrnkové kávy

Další informace

Zvolte si svůj hoax na obalu
330 Kč

Doprava: po Brně zdarma, do Zásilkovny 59,- Kč, na adresu po celé ČR 99,- Kč

Předchozí produkt Nadcházející produkt

Hoax Coffee

Ležíš v posteli, jsou 3 hodiny ráno, za 3 hodiny vstáváš, nemůžeš spát. Hlavou se ti honí zásadní otázky bytí: Co kdyby Země byla placatá? Co kdyby byl Elon Musk člověk? Co se děje se středy od donutů?
 
V dnešní době moře informací a oceánu dezinformací nevíš čemu věřit a s každým dalším rokem všechno dění na téhle planetě působí víc a víc depresivně. Co taky působí depresivně je, když si koupíš kilo kafe v supermarketu, ať té zoufalosti vdechneš aspoň nějakou energii, a zjistíš, že stejně jako Mark Zuckerberg, tady na tom světě nemá tohle kafe co dělat. V tenhle moment se ti nabízí dvě možnosti: 
 
1. Lehni si, snaž se nebrečet, rozbreč se. 
2. Dej si HOAX. 
 
Někdy totiž to nejlepší, co můžeš pro svoje psychický zdraví udělat je zvolit radši modrej prášek (ahoj Neo). Dát prostor svý představivosti. Nebrat se tak vážně. Jak docílit takový chvilkový nezávislosti na realitě? Dobrý kafe říznutý trochou vtipu.
 
 A protože je v ČR strašně málo pražíren kávy (shoutout všem 267485937 pražírnám v rádiusu 50km), rozhodli jsme se šířit dobrý, farmářům férově zaplacený kafe a ucházející, copywriterovi neproplacený hoaxy.
Hoax Coffee