Background

HOAX Coffee Brasil Bela Vista 250 g

Otvírák: 
Klasika, ale vylepšená. Anaerobní fermentace dává téhle Brazilce kromě klasických oříškovo-čokoládových tónů taky trochu tropického ovoce.

O procesu:
U této Brazilky je příjemným twistem směs dvojího druhu zpracování – 40% je káva naturální a 60% lotu prošlo procesem anaerobní fermentace. U naturální části lotu byla káva sušena 7 dní na betonových sušicích pátiích. Dalších 60% anaerobně fermentované kávy bylo nejdříve uzavřeno do pytlů a ponecháno ve stínu 48 hodin, čímž káva prošla procesem anaerobní fermentace. Poté se sušila 3 dny na betonových dvorech. Obě kávy se dosušily další 3 dny v mechanických sušících boxech a nakonec 15 dní v rotačních sušárnách k dokončení a stabilizaci celého procesu.

O farmě:
Farmu Fazenda Bela Vista založila už před 110 lety rodina Lima Reis a v jejich rukou přetrvává dodnes. Je obrovská, ale i přesto si se svými 1000 hektary vedení farmy zakládá nejen na environmentálních, ale také na sociálních požadavcích, které striktně dodržují. Celá rodina pracuje na tom, aby se i další generace mohly věnovat farmaření a zachovat tak tradici v místech, kde se narodili a vyrůstali.

 

Farma: Bela Vista 
Farmářka: rodina Reis
Oblast: Nepomuceno 
Nadmořská výška: 1050 m n. m.  
Zpracování: Naturální + anaerobní fermentace 
Odrůda: Red catuaí
Příprava: Espresso

 

 

Zvolte si svůj hoax na obalu
330 Kč
Tento produkt lze doručit pouze za pomoci následujících dopravců:
  • Zásilkovna
  • Nejvýhodnější doručení na místo určení
  • Doprava po Brně naším kurýrem - zdarma
  • Osobní odběr v Brně ve 4pokojích - zdarma
  • Kurýr celá ČR - 159,- Kč
Předchozí produkt Nadcházející produkt