Background

Dochuť to: set čtyř cordialů

Všechny čtyři variace Dochuť to série pro každého (nejen) domácího kuchaře a požitkáře. Vaše marinády na maso, vývary, salsy, zálivky k salátu, palačinky, kachny, bábovky, gin toniky, gimlety, limonády a bůh ví co všechno dostanou úplně jiný rozměr!

Objem: 4x 250 ml

Další informace

800 Kč

Doprava: po Brně zdarma, do Zásilkovny 40,- Kč, na adresu po celé ČR 80,- Kč

Předchozí produkt Nadcházející produkt

Lemon Cordial

Do jídla i koktejlu. Zcela multifunkční. Vhodný do každé domácnosti. Nealkoholický. Ať už chcete vyladit polevu na bábovku, zvýraznit omáčku k see food nebo přidat si do gin-tonicu a gimletu něco zajímavého, a nebo ozvláštnit limonádu. Gastronomické představivosti se meze nekladou a právě proto přikládáme ideální nástroj k lidové tvořivosti.

Složení: Citrónové kůry, třtinový cukr, badyán, kyselina citrónová

Lemon Cordial

Orange Cordial

Do jídla i koktejlu. Zcela multifunkční. Vhodný do každé domácnosti. Nealkoholický. Ať už chcete vyladit omáčku na palačinky, potunit kachnu na pomerančích, přidat si do gin-tonicu nebo gimletu něco zajímavého, a nebo ozvláštnit limonádu. Gastronomické představivosti se meze nekladou a právě proto přikládáme ideální nástroj k lidové tvořivosti.

Složení: Pomerančové kůry, cukr, skořice, kyselina citrónová

Orange Cordial

Grapefruit and Lime cordial

Do jídla i koktejlu. Zcela multifunkční. Vhodný do každé domácnosti. Lehce alkoholický. Ať už chcete vyladit salsu, zvýraznit zálivku k salátu nebo přidat si do gin-tonicu nebo gimletu něco zajímavého, a nebo ozvláštnit dospěláckou limonádu. Gastronomické představivosti se meze nekladou a právě proto přikládáme ideální nástroj k lidové tvořivosti.

Složení: Kůra a šťáva z bílého grepu, kůra a šťáva z limety, cukr, Cointreau, kyselina citrónová

Grapefruit and Lime cordial

Asia Cordial

Multifunkční. Vhodný do každé domácnosti. Nealkoholický. S tímhle pašákem sice nenamícháte moc koktejlů, ale zato ho můžete využít při dochucování všemožných pokrmů na asijský způsob. Ať už chcete parádní marinádu na maso, doladit vývar či ochutit rendang. Gastronomické představivosti se meze nekladou a právě proto přikládáme ideální nástroj k lidové tvořivosti.
 
Složení: Koriandr semínka, zázvor, citrónová tráva, třtinový cukr, jablečný ocet, korejská paprika, růžový pepř, badyán, sůl, voda, kyselina citronová

Asia Cordial

Whiskey Bar, který neexistuje

Nejhřejivější irský bar, oplývající naší nejširší nabídkou whisky i whiskey, koktejly všech možných chutí a náručí poctivýho hospodskýho jídla i požitkářských ústřic. Bar, ve kterém se každý den vzdává hodování hold.

Whiskey Bar, který neexistuje