Background

Cocktailový set: Likér z růží + láhev cavy

Nejen pro všechny milovníky koktejlu Kir Royal přinášíme květinový likér hrající chutěmi růží, kardamomu a červeného vína. 
 
Jestli jste ještě neměli tu čest tento jemně kořeněný likér vyrobený na bázi vodky představit Vaším chuťovým pohárkům, je nejvyšší čas to napravit. Stačí likér smíchat se šumivým vínem a o lahodný koktejl je postaráno. A aby nelichotil drink pouze jazyku, ale i očím, doplnili jsme jej o stříbrný cukrářský prach, který si zaručeně získá pozornost všech v místnosti. 

Další informace

590 Kč

Doprava: po Brně zdarma, do Zásilkovny 40,- Kč, na adresu po celé ČR 80,- Kč

Předchozí produkt Nadcházející produkt

Jak na Kir Royal

Nevíte, jak správně Kir Royal z našeho růžového likéru naservírovat, aby z něj byl požitek maximálně uspokojivý? Ideální poměr na jeden koktejl je 30 ml Likéru z růží a 200 ml šumivého vína. Celé balení pak obsahuje 0,35 l homemade růžového likéru a 0,75 l šumivého vína Cava Delapierre. 

Jak na Kir Royal

Překvapte

Chcete překvapit návštěvu a uvítat ji netradičním přípitkem? Pak je Kir Royal z růžového likéru sázka na jistotu. Celý set se však výborně hodí i jako dárek, který potěší maminku pod vánočním stromečkem, ale i šéfa na firemním večírku. 

Nejen k pití

Likér ale rozhodně nemusí smutně postávat v kuchyni na poličce a čekat na další setkání s cavy. Určitě si totiž najde své uplatnění i v dalších kulinářských oblastech. Co takhle připravit na snídani nadýchané lívance s třpytivým květinovým přelivem? 

Bar, který neexistuje

Místo, kde se podávají drinky, co hladí na duši, obsluha hýří úsměvy a v opojení hravými tóny jazzu se zapomíná na svět venku. Nechejte se proto vtáhnout do pověstné éry americké prohibice dřív, než za sebou zavřete dveře a naordinujte si večer podle svých chutí a pravidel. My vám slíbíme jediné – tento kousek brněnského New Yorku tu bude vždy pro vás. Ať vás vaše chutě povedou kamkoli. 

Bar, který neexistuje