Background

Barmanská farma Mluvících hlav

Barmanem z nuly na sto za pouhý týden? Pojď do toho! Pořádáme Barmanskou farmu pro všechny, co se chtějí stát opravdovými mistry šejkru & míchací sklenice.
 
Tahle akce by tě to zajímat, pokud pracuješ v gastru a pokukuješ po tom posunout se na směnách za barový pult. Nebo už za ním stojíš a máš za sebou nějaké to kubíčko, případně Sex on the Beach, ale chtěl/a bys pokročit o schůdek výš. Nebo jako majitel/ka podniku můžeš na farmu vyslat nadějné členy tvého týmu.

Další informace

16 000 Kč

Doprava: po Brně zdarma, do Zásilkovny 59,- Kč, na adresu po celé ČR 99,- Kč

Tento produkt lze doručit pouze za pomoci následujících dopravců:
  • Doprava po Brně naším kurýrem
  • Osobní odběr v Brně ve 4pokojích
Předchozí produkt Nadcházející produkt

O co jde?

Barmanská farma je pětidenní intenzivní barmanské školení, které se v termínu JARO 2022 uskuteční v našem Grandhotelu Sluchátko ve Vranově nad Dyjí. Kromě absolvování kompletního profesionálního barmanského kurzu (teorie i praxe) se tam potkáš s osobnostmi české barové scény, seznámíš se s hromadou lidí z komunity, poznáš řemeslo z různých úhlů pohledu a celkově tak nějak nabereš mraky zkušeností. Všechny výtvory si samozřejmě ochutnáme :-) Pobyt zakončíme týmovou soutěží o hodnotné ceny. Pracovat se bude v týmech, na jednoho lektora připadne maximálně 6 účastníků.

O co jde?

Praktické info

Kromě nejnutnějších potřeb si nemusíš brát nic s sebou. Postaráme se o tebe. Ubytování je zajištěno na dvoulůžkových pokojích našeho hotelu. V ceně je plná penze (snídaně, oběd, večeře) a pitný režim. Dostaneš veškeré pracovní pomůcky od zápisníků po šejkry a míchací lžíce. Vše ti zůstane, takže tě vlastně vybavíme „do začátku“. Získáš také certifikát České barmanské asociace o absolvování kurzu.
 
Cena za kompletní pobyt činí 16.000 Kč včetně DPH. Pokud to nemáš do Vranova daleko a budeš chtít dojíždět, zaplatíš rovných 10 tisíc. Při přihlášení více zaměstnanců z jednoho podniku dáváme 2 % slevu na každého dalšího člověka.
Praktické info

Chceš to celé mít zadarmo?

Pokus se získat stipendium, díky kterému nebudeš muset za farmu vůbec nic platit. Pošli nám motivační dopis, v němž rozvedeš svou vizi, jak s nabitým vzděláním v budoucnu naložíš – vymyslíš super koktejlové menu, nebo rovnou postavíš vlastní bar? Napiš nám k tomu všechny detaily, a možná, že volba padne zrovna na tebe. Těšíme se!
Chceš to celé mít zadarmo?

Mluvící hlavy

Barmanskou farmu organizují Mluvící hlavy, gastronomičtí konzultanti od Lidí z Baru. Jakékoliv dotazy nebo objednávky posílej na e-mail michael@mluvicihlavy.cz. Přihlašovat se je možné do naplnění kapacity farmy (40 účastníků).

Podrobný program Barmanské farmy v pdf stahuj zde.