Background

Báječňák zlatý

Pokud prahnete po takzvané "popince" tedy nápoji přímo popkulturním, po kterém si můžete jazyky uslintat a chutě ukojit, je tohle volba přesně pro Vás. Tento Báječňáček je sice v naší rodince nejmladší, ale troufneme si říct, že jeho sláva se dostaví okamžitě. Tak jak kocka po probdělým večírku na koncíku Avril Lavigne nebo Luneticů (mladší ročníky si snad vygooglí a zasmějí se ). Základem je jemná irská whiskey, kterou zdravě partnersky doovocňuje exotická marakuja, kterou můžete znát i pod pseudonymem pešnfrujt či mučenka. Barva? Tu zprostředkovává kurkuma indická, které jsme použili opravdu jako šafránu - tedy tak akorát:).

Obsah alkoholu: 11%
Objem: 0,5 l
Složení: smetana, vaječné žloutky, mléko, cukr, kondenzované mléko, irská whiskey, sirup s perníkovým kořením, maracuja koncentrát, pravá vanilka, kurkuma
Alergeny: vejce, mléko

 

 

 

Další informace

425 Kč
Tento produkt lze doručit pouze za pomoci následujících dopravců:
  • Zásilkovna
  • Nejvýhodnější doručení na místo určení
  • Kurýr celá ČR
Předchozí produkt Nadcházející produkt

Zkuste i černého buřiče

Tenhle tajemný nápoj navodí báječnou atmosféru zvesela v teple či zimě. Navíc Vás sveze na úleťácky exotické vlně, stačí naskočit! Pohodlně se usaďte a přivítejte královskou porci tmavého rumu se směsí koření, které vládne madagaskarská vanilka, kardamom a aromatická tonka. Omrknout ho můžete tady.

Zkuste i černého buřiče

Červený Báječňák

Tentokrát jsme vytvořili něco, co Vám doslova rozpučí vaječnou něhu na tváři. K tomu sme se rozhodli vzdát holt matičce Zemi, protože jen ona dokáže vytvořit něco tak krásného jako jsou plody, kterých je v této láhvi požehnaně - použili jsme je ve formě ovocných povidel.  Omrkněte zde!

Červený Báječňák

Vyzkoušejte všechny

Aneb bez zelené by to nešlo. Naši čtveřici vaječných likérů totiž dokonale doplňuje ještě Báječňák zelený, postavený na tmavém rumu , doplněný o nakouřenou skotskou whisky Laphroig s lehkou travnatostí japonského zeleného čaje Matcha. Ideální pro vášnivé hledače nových chutí, milovníky růmů i whisky a čajové znalce. Omrkněte zde.

Vyzkoušejte všechny